Kategórie

TOP PRODUKTY

Chladniho obrazce

10121-2901

468,00 € s DPH

Chladniho obrazce sa vytvárajú na kovovej platni pomocou vibrácií externého vibračného generátora. Častice soli alebo piesku sa počas vibrácií platne sústreďujú do miest s nulovou amplitúdou. Platňa má viacero rezonančných frekvencií, každá s iným charakteristickým obrazcom. Vyššie frekvencie vytvárajú zložitejšie vzory. Táto zostava je jednoduchým nástrojom pre demonštráciu rôznych vibračných režimov, styčných liniek a rezonancie.

Viac detailov

Chladniho obrazce sa vytvárajú na kovovej platni pomocou vibrácií externého vibračného generátora. Častice soli alebo piesku sa počas vibrácií platne sústreďujú do miest s nulovou amplitúdou. Platňa má viacero rezonančných frekvencií, každá s iným charakteristickým obrazcom. Vyššie frekvencie vytvárajú zložitejšie vzory. Táto zostava je jednoduchým nástrojom pre demonštráciu rôznych vibračných režimov, styčných liniek a rezonancie.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!