Kategórie

TOP PRODUKTY

Demonštračná súprava vláknovej optiky 2

10121-1111

792,00 € s DPH

Demonštračná súprava vláknovej optiky 2 má naviac dva nové moduly ktoré rozšírili možnosti využitia základnej súpravy o prenos video signálu.

Viac detailov

Demonštračná súprava vláknovej optiky má naviac dva nové moduly ktoré rozšírili možnosti využitia základnej súpravy o prenos video signálu. Všetky položky aj experimenty zo základnej sady sú zachované : zisťovanie optického signálu analógovým prijímačom, Tyndallov experiment, prenos a zosilnenie zvuku - elektrický signál je zmenený do optického signálu, zosilnený, zmenený naspäť do elektrického signálu a prijatý reproduktorom, útlm na spojoch vlákien, meranie s použitím mechanických nastaviteľných držiakov, prenos signálu z generátora frekvencie, útlm spôsobený ohybom vlákna s použitím špeciálnych valcov, optické senzory na zistenie hladiny tekutín, prenosný snímač umožňujúci sledovať zmeny optických signálov medzi dvoma oddelenými koncami optických vlákien, (môže byť použitý ako počítadlo prechádzajúcich predmetov), prenos signálu zo zdroja frekvencie, meranie hmotnosti s využitím optického vlákna, prenos digitálneho signálu jedným smerom medzi dvoma počítačmi cez USB port pomocou optických vlákien.
Produkt pridaný do porovnávania!