Kategórie

TOP PRODUKTY

LaserCom 3 - Laserová komunikačná súprava

10121-1011

732,00 € s DPH

Vylepšená súprava umožňuje nielen analógový (audio/video) ale aj digitálny prenos dát (jednosmerný z jedného počítača na druhý) pomocou laserového žiarenia. Slúži na pochopenie základných princípov optickej komunikácie. Vysielač má regulovateľný výkon v rozmedzí 0,2-0,99 mW. Okamžitá hodnota sa zobrazuje priamo na displeji. Pri prenose obrazu laserovým zväzkom je k laserovému vysielaču možné pripojiť ľubovoľný zdroj videosignálu (napr. CCD kamera, videokamera, DVD prehrávač), k prijímaču je potrebné pripojiť zobrazovaciu jednotku, ktorá nie je súčasťou súpravy. Súprava sa skladá z laserového vysielača s moduláciou, laserového prijímača s reproduktorom, mikrofónu, farebnej CCD kamery, manuálu, nastaviteľného držiaka a dvoch napájacich zdrojov.

Viac detailov

Vylepšená súprava umožňuje nielen analógový (audio/video) ale aj digitálny prenos dát (jednosmerný z jedného počítača na druhý) pomocou laserového žiarenia. Slúži na pochopenie základných princípov optickej komunikácie. Vysielač má regulovateľný výkon v rozmedzí 0,2-0,99 mW. Okamžitá hodnota sa zobrazuje priamo na displeji. Pri prenose obrazu laserovým zväzkom je k laserovému vysielaču možné pripojiť ľubovoľný zdroj videosignálu (napr. CCD kamera, videokamera, DVD prehrávač), k prijímaču je potrebné pripojiť zobrazovaciu jednotku, ktorá nie je súčasťou súpravy. Súprava sa skladá z laserového vysielača s moduláciou, laserového prijímača s reproduktorom, mikrofónu, farebnej CCD kamery, manuálu, nastaviteľného držiaka a dvoch napájacich zdrojov. Špecifikácia: Vysielač MLDD4.0 - výkon Pmax<1mW, 635 nm, trieda lasera 2, rozmery (DxŠxV): 165x78x121 mm, napájanie: 12VDC / 500mA, LF - audio / frekvencia: červený CINCH / 100Hz-10kHz, HF - video / frekvencia: žltý CINCH / <20MHz (PAL,NTSC), MIC: 3,5mm Jack / 100Hz-10kHz, USB - USB v2.0, prijímač rozmery (DxŠxV): 72 x 69 x 113 mm, napájanie: 12VDC / 500mA, LF-audio / impedancia: červený CINCH / 8 ohm, HF-video / impedancia: žltý CINCH / 75 Ohm, 1Vpp, USB v2.0
Produkt pridaný do porovnávania!