Kategórie

TOP PRODUKTY

Laser QUANT, so zdrojom

10121-0702

583,50 € s DPH

Laser QUANT je červený ( 635nm ) laser s moduláciou. Regulovateľný výkon od 0,2 do 0,99 mW nastaviteľný pomocou potenciometra ho zaraďuje do triedy laserov II. Nastavená hodnota je zobrazovaná na displeji. Laser emituje žiarenie s výkonom s nastavenou hodnotou až po stlačení externej mechanickej spúšte. Vhodný aj na prenos audio-signálu. Na spodnej strane sú umiestnené montážne otvory 2x M5 a 1x M8. Tri skrutky na čelnej strane umožňujú nastavenie stopy lasera do požadovanej polohy. Napájací zdroj je v cene.

Viac detailov

Laser QUANT je červený ( 635nm ) laser s moduláciou. Regulovateľný výkon od 0,2 do 0,99 mW nastaviteľný pomocou potenciometra ho zaraďuje do triedy laserov II. Nastavená hodnota je zobrazovaná na displeji. Laser emituje žiarenie s výkonom s nastavenou hodnotou až po stlačení externej mechanickej spúšte. Vhodný aj na prenos audio-signálu. Na spodnej strane sú umiestnené montážne otvory 2x M5 a 1x M8. Tri skrutky na čelnej strane umožňujú nastavenie stopy lasera do požadovanej polohy. Napájací zdroj je v cene. Špecifikácia: typ lasera - dioda, vlnová dĺžka - 635 nm, výstupný výkon - regulovateľný 0,2 do 0,99 mW, napájanie - 12V DC / 300 mA, mechanické rozmery - 204 x 60 x 30 mm

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!