Kategórie

TOP PRODUKTY

Mach Klick und lerne Deutsch interaktívna cvičebnica NJ

10600006D

15,40 € s DPH

Mach Klick und lerne Deutch iinteraktívna kniha NJ. vhodné pre 1. a 2. ročník gymnázií, resp. pre všetky ročníky stredných odborných škôl. Určená na čítanie a počúvanie s porozumením a s testovými úlohami je Výber textov je v súlade s cieľovými požiadavkami na maturitnú skúšku z nemeckého jazyka úrovne B1 a B2, stredne pokročilý. Obsah je prepojený s aktuálnymi spoločenskými témami a inými vyučovacími predmetmi (napríklad s dejepisom, psychológiou, občianskou náukou, chémiou). Cvičebnica je rozdelená na 25 lekcií. Každá lekcia obsahuje štyri texty. Dva dlhšie texty sú v písanej forme a určené sú na čítanie s porozumením, doplnené desiatimi kontrolnými úlohami nadväzujúcimi na text. Kratšie texty sú v podobe počúvania a ich porozumenie a sú doplnené piatimi úlohami k textu. Pre komunikáciu slúži interaktívne IRS pero (nie je súčasť knihy, objednáva sa samostatne).
Produkt pridaný do porovnávania!