Kategórie

Dejiny 19. storočia na mapách II. - fólie - 13 ks

16000073C

63,00 € s DPH

13 ks farebné fólie + ČB pracovné listy: Hospodárske pomery v Európe v 2. pol. 19. storočia (rozvoj priemyslu, poľnohospodárstva), zjednotenie Talianska, zjednotenie Nemecka (vrátane prusko-rakúsko a prusko-francúzskej vojny), občianska vojna v USA atď.

Viac detailov

13 ks farebné fólie + ČB pracovné listy: Hospodárske pomery v Európe v 2. pol. 19. storočia (rozvoj priemyslu, poľnohospodárstva), zjednotenie Talianska, zjednotenie Nemecka (vrátane prusko-rakúsko a prusko-francúzskej vojny), občianska vojna v USA, rast USA a expanzia do Latinskej Ameriky a Tichomoria v 2. pol. 19. stor., politický vývoj Európy v 2. pol. 19. stor (významné udalosti a konflikty), hospodárske pomery na Slovensku v 2. pol. 19. stor., poľnohospodárstvo na Slovensku v 19. stor., vznik Rakúsko-Uhorska a jeho národnostné zloženie, Rusko, Čína a Japonsko v 19. stor. (mocenský rast, boxerské povstanie, rusko-japonská vojna), Balkánsky poloostrov v 2. pol. 19. stor. (povstanie, vojenské konflikty, vznik nových štátov), robotnícke hnutie v Európe v 19. stor., miesta významných udalostí na Slovensku do roku 1914.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!