Kategórie

Dejiny v obrazoch - Starovek - kartón - 21ks

16000052C

96,60 € s DPH

Súbor obsahuje ilustrácie k jednotlivým tematickým celkom dejín staroveku. Staroveká Mezopotámia - spoločnosť a politika, staroveký Egypt - spoločnosť a politika, štáty vo východnom Stredomorí a na Blízkom východe, staroveká India atď.

Viac detailov

Súbor obsahuje ilustrácie k jednotlivým tematickým celkom dejín staroveku. Staroveká Mezopotámia - spoločnosť a politika, staroveký Egypt - spoločnosť a politika, štáty vo východnom Stredomorí a na Blízkom východe, staroveká India, staroveká Čína, staroveké Grécko - doba mykénska a homérska, veľká grécka kolonizácia, staroveké Atény, staroveká Sparta, grécko-perzské vojny, peloponézska vojna, vplyv Macedónie a výboje Alexandra Macedónskeho, počiatky Ríma, ovládnutie Itálie Rímom, púnske vojny, kríza rímskej republiky v 2.-1. storočí pred Kr., koniec rímskej republiky a G. J. Caesar, rímske cisárstvo v 1.-2. stor. po Kr., rímska ríša v 3. - 5. stor. po Kr., počiatky kresťanstva a Biblie, Európa a naše krajiny v rímskej dobe. Obsah: 21 farebných kartónových listov 45 x 30 cm v krabici.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!