Kategórie

TOP PRODUKTY

Historické mapy - Dejiny sveta a Európy II. - fólie - 17 ks

16000077C

84,60 € s DPH

Zmeny v strednej a východnej Európe v roku 1945, rozdelenie Nemecka, Rakúska a Berlína po 2. svetovej vojne, rozdelenie Európy v období Studenej vojny, hospodárske pomery v Európe v období Studenej vojny atď.

Viac detailov

Zmeny v strednej a východnej Európe v roku 1945, rozdelenie Nemecka, Rakúska a Berlína po 2. svetovej vojne, rozdelenie Európy v období Studenej vojny, hospodárske pomery v Európe v období Studenej vojny, oblasti najväčších ozbrojených konfliktov, občianskych vojen a revolúcií v období Studenej vojny v Európe, rozpad ZSSR, politické a vojenské pomery v Európe po roku 1989, hospodárske pomery v Európe po roku 1989, rozpad Juhoslávie, India, Čína a dekolonizácia juhovýchodnej Ázie, dekolonizácia Afriky v 50.-70. rokoch, blokové rozdelenie sveta v období Studenej vojny, nepokojný svet v druhej polovici 20. storočia - oblasti najvýznamnejších ozbrojených konfliktov, vojna v Kórei a Vietname, Izrael a Palestína po 2. svetovej vojne, Blízky a Stredný východ na prelome 20. a 21. storočia (Afganistan a Irak), mocensko-politický stav sveta na začiatku 21. storočia. Obsah: 17 farebných fólií a 17 čb. papierových fólií v kruhovom zakladači.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!