Kategórie

TOP PRODUKTY

Dejiny v obrazoch - Novovek II. - fólie - 18 ks

16000061C

83,40 € s DPH

Súbor obsahuje ilustrácie k jednotlivým tematickým celkom dejín 19. storočia. Priemyselná výroba v 19. storočí, vedecký a technický pokrok v 19. storočí, Viedenský kongres a obdobie reštaurácie atď.

Viac detailov

Súbor obsahuje ilustrácie k jednotlivým tematickým celkom dejín 19. storočia. Priemyselná výroba v 19. storočí, vedecký a technický pokrok v 19. storočí, Viedenský kongres a obdobie reštaurácie, júlová revolúcia vo Francúzsku a vznik Belgicka, nepokoj vo východnej a juhovýchodnej Európe (dekabristi, poľské povstanie, grécky odboj), boj za nezávislosť v Latinskej Amerike, revolúcia 1848 vo Francúzsku, Taliansku a Nemecku, imperializmus a kolonializmus, viktoriánske Anglicko, Francúzsko Napoleona III., zjednotenie Talianska, zjednotenie Nemecka, USA v 2. polovici 19. storočia, Rusko za posledných Romanovcov, rozklad Osmanskej ríše, Ázia v 2. polovici 19. storočia, Európa pred I. svetovou vojnou, robotnícke hnutie. Obsah: 18 farebných fólií v kruhovom zakladači.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!