Kategórie

TOP PRODUKTY

Dejiny v obrazoch - Novovek I. - fólie 14 ks

16000059C

69,00 € s DPH

Súbor obsahuje ilustrácie k jednotlivým tematickým celkom dejín druhej polovice 17. a 18. storočia. Manufaktúrna výroba a poľnohospodárstvo v 17. a 18. storočí, počiatky priemyselnej revolúcie, anglická revolúcia atď.

Viac detailov

Súbor obsahuje ilustrácie k jednotlivým tematickým celkom dejín druhej polovice 17. a 18. storočia. Manufaktúrna výroba a poľnohospodárstvo v 17. a 18. storočí, počiatky priemyselnej revolúcie, anglická revolúcia, Francúzsko v období vlády Ľudovíta XIV., Rusko za Petra I. a Kataríny II., vznik a vývoj Pruského štátu, osvietenstvo, boj anglických osád v Severnej Amerike za nezávislosť a vznik USA, Francúzska revolúcia I. (do roku 1792), Francúzska revolúcia II. (obdobie jakobínskej diktatúry a direktória), obdobie Napoleona Bonaparta, Európa v období napoleonských vojen. Obsah: 14 farebných fólií v kruhovom zakladači.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!