Kategórie

TOP PRODUKTY

Dejiny v obrazoch - Vrcholný a neskorý stredovek - fólie - 15 ks

16000055C

71,40 € s DPH

Súbor obsahuje ilustrácie k jednotlivým tematickým celkom dejín vrcholného a neskorého stredoveku. Stredoveká kolonizácia, stredoveká spoločnosť, panovník, šľachta a poddaní, tiene stredovekej spoločnosti - útrpné právo atď.

Viac detailov

Súbor obsahuje ilustrácie k jednotlivým tematickým celkom dejín vrcholného a neskorého stredoveku. Stredoveká kolonizácia, stredoveká spoločnosť, panovník, šľachta a poddaní, tiene stredovekej spoločnosti - útrpné právo, protižidovské pogromy, morové nákazy, vznik miest, cirkev - spoločenská úloha, kláštory a rády, najstaršie univerzity a vzdelanosť v stredoveku, český štát vo vrcholnom stredoveku Přemyslovci a Luxemburgovci, Majster Ján Hus a husitská revolúcia, francúzsko-anglické súperenie v 12.-13. storočí, storočná vojna, reconquista a vznik Španielska, Poľska, Litvy a rád nemeckých rytierov, Rusko a výboje Mongolov, Balkánsky polostrov po páde Carihradu. Obsah: 15 farebných fólií v kruhovom zakladači.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!