Kategórie

Model Vodárne

MT13332C

118,80 € s DPH

Znázornenie jednotlivých etáp čistenia vody. Jednoduchý a názorný model. Rýchle prevedenie pokusu. Niekoľko nádržiek demonštruje etapy prípravy pitnej vody: filtrácia, zrážanie, vločkovanie, odkalovanie a filtráciu pieskom.

Viac detailov

Znázornenie jednotlivých etáp čistenia vody. Jednoduchý a názorný model. Rýchle prevedenie pokusu. Niekoľko nádržiek demonštruje etapy prípravy pitnej vody: filtrácia, zrážanie, vločkovanie, odkalovanie a filtráciu pieskom.Tieto kroky odstraňujú kal vo vode, viditeľný okom. Pokus je čistý a samozrejme využíva iba netoxické látky. Zloženie: sada nádržok s magnetickými úchytkami, ktoré možno prichytiť na kovový panel (nie je súčasťou dodávky), filtračná kolona, nálepka, chemikálie, piesok, odpadová voda, vločkovadlo, zrážacie činidlo, množstvo dostatočné až pre 100 pokusov. Dodáva sa s návodom na používanie. Nevyhnutné príslušenstvo: voda z rieky a pod. Doporučené príslušenstvo: kovový panel 600 mm x 400 mm, malá magnetická miešačka, náhradné látky pre stanicu pitnej vody
Produkt pridaný do porovnávania!