Kategórie

Senzor CO2 vo vzduchu (0..10000ppm)

10900048D

348,00 € s DPH

Senzor CO2 vo vzduchu (0..10000ppm) sa používa na monitorovanie úrovne oxidu uhličitého v rozmedzí od 0 do 100 000 ppm (meranie hladiny CO2 ľudského výdychu, dýchania zvierat, monitorovanie produkcie CO2 v priebehu chemických reakcií, pri fermentácii). Snímač využíva nedisperznú IR detekciu (NDIR), plyn sa difúziou cez vetracie otvory pohybuje smerom dovnútra a von z trubice senzoru. Trubica obsahuje na jednom konci IR zdroj a na druhom konci IR detektor vlnových dĺžiek. Detektor meria v 3 s intervaloch absorbované infračervené žiarenie v pásme 4,26 mikrometra (vlnová dĺžka, kde CO2 najviac absorbuje infračervené svetlo) a druhú neabsorbovanú vlnovú dĺžku, pre kompenzáciu zmien teploty a stabilitu a presnosť merania. Senzor je dodávaný so vzorkovaciou fľašou s obsahom 250 ml a gumovou zátkou pre pripojenie na trubicu senzoru. Neponárajte trubicu senzoru do kvapalín, senzor je určený len na meranie plynných koncentrácií CO2. K senzoru je potrebný kábel BT-IEEE1394 (nie je súčasť balenia) pre pripojenie k interfejsu.
Produkt pridaný do porovnávania!