Kategórie

ŽES Kufrík na štúdium síl

MT02273C

598,20 € s DPH

Pomôcka umožňuje: viac než 10 pokusov zo statickej mechaniky - rýchle zostavenie pokusov - jednoduché uloženie a kontrola pomôcok. Pokusy: sily v jednom bode, jednoduchá páka, rovnobežné sily, momenty, sčítanie síl, napínanie pružiny atď.

Viac detailov

Pomôcka umožňuje: viac než 10 pokusov zo statickej mechaniky - rýchle zostavenie pokusov - jednoduché uloženie a kontrola pomôcok. Pokusy: sily v jednom bode, jednoduchá páka, rovnobežné sily, momenty, sčítanie síl, napínanie pružiny, rovnováha na jednoduchej kladke, diferenciálny kladkostroj, vrátok, momentový kľúč (teória) atď. Zloženie: momentový kľúč na osi s magnetom; kovová páka s magnetom a 15 otvormi na osi, 4 kladky s priemerom 50 mm na guličkovom ložisku, 4 magnety opatrené háčikom, diferenciálny kladkostroj na osiach s magnetom, jednoduchá kladka s priemerom 40 mm na kladnici s háčikom, 3 silomery 10 N, silomer 5 N bez stupnice, číselný silomer 5 N s magnetom na osi, sada závaží s háčikmi, magnetické pravítko s dĺžkou 30 cm. Dodáva sa v kufríku vystlaným molitánom. Nevyhnutné príslušenstvo: kovový panel 600 mm x 400 mm.
Produkt pridaný do porovnávania!