Kategórie

ESU Súprava - Mechanika 1

10400027C

459,30 € s DPH

Súprava obsahuje prístroje, ktoré sú nevyhnutné na skúmanie základných zákonov pevných látok, kvapalín a plynov. Viac ako 50 častí uložených v kufríku. Súprava obsahuje študentský manuál s opisom, ilustráciami a didaktickými otázkami.

Viac detailov

Súprava obsahuje prístroje, ktoré sú nevyhnutné na skúmanie základných zákonov pevných látok, kvapalín a plynov. Viac ako 50 častí uložených v kufríku. V súprave je obsiahnutý súhrnný študentský manuál s opisom, ilustráciami a didaktickými otázkami na všetky pokusy. Mechanika tuhých látok: 22 experimentov s hmotou, hustotou, silami a účinkami sily, trením, stabilitou, rovnovážnym stavom, princípom páky a jednoduchých strojov. Mechanika kvapalín: 15 pokusov o tom, ako sa správajú materiály pri zmene teploty a tlaku, o plavidlách, hydrostatickom tlaku, kapilarite, povrchovom napätí, sacej a silovej pumpe, vztlaku, využití vodnej energie. Mechanika plynov: 12 pokusov o súvislostiach medzi tlakom, teplotou a intenzitou, atmosférickým tlakom, meraním tlaku a účinkami sily plynov. Rozmery: 2x 31,2x42,7x7,5 cm. Obsahuje materiál pre jednu pracovnú skupinu.
Produkt pridaný do porovnávania!