Kategórie

TOP PRODUKTY

Poďme hľadať obrázky

16200480D

20,00 € s DPH

Deti spoločne alebo jednotlivo pomenovávajú a poznávajú prvky, usporiadavajú a tvoria skupiny, správne priraďujú obrázky, vytlieskávajú rytmus slov, tvoria jednoduché príbehy.

Viac detailov

Užitočnú pomôcku tvorí 8 skupín po 6 obrázkov / ovocie, hračky, dom.zvieratká, obloha, hmyz, zelenina, exot.zvieratká, riad /. Vďaka veľkému počtu obrázkov môže pani učiteľka pracovať s celým kolektívom detí pri magnetickej tabuli, na lavici alebo na koberci. Deti spoločne alebo jednotlivo - pomenovávajú a poznávajú prvky - usporiadavajú a tvoria skupiny - správne priraďujú obrázky - vytlieskávajú rytmus slov - tvoria jednoduché príbehy - obrázky mýlne usporiadajte a deti následne hľadajú chyby. Pomôcka pre svoju variabilnosť prináša rôzne druhy činnosti a rozvíja tak pozornosť, sústredenie a predstavivosť, cibrí a zdokonaľuje reč, rozširuje slovnú zasobu a rozvíja slovný prejav, prebúdza u detí enviromentálne cítenie (zvieratká), podnecuje a rozvíja logické myslenie. Využitie na celý rok.Obsah: 48ks magnetické ilustrované obrázky / 9 x 9cm / pevný kartón 2mm Kartónová krabica.
Produkt pridaný do porovnávania!