Kategórie

TOP PRODUKTY

Logihra - sada 3 - DO VYPREDAJA ZÁSOB

16200333C

28,00 € s DPH

Obľúbená logická hra založená na vyhľadávaní kombinácie vlastností. Jedno balenie obsahuje tri na sebe nezávislé hry s rôznym stupňom obtiažnosti. 72ks drevených kartičiek, hracie podložky, metodický materiál.

Viac detailov

Veľmi obľúbená logická hra založená na vyhľadávaní kombinácie vlastností (napr. farba a tvar). Jedno balenie obsahuje tri na sebe nezávislé hry s rôznym stupňom obtiažnosti.Prvá sada - jednoduchá: pomenovávanie a triedenie obrázkov na základe určenia farby a tvarov - srdce, hviezda, mesiac, kvet. Jednotlivé tvary deti môžu spočítavať, kresliť a vybrať ten, ktorý sa im najviac páči.Druhá sada - zložitejšia: triedenie a usporiadavanie obrázkov na základe určenia farieb a vzorov. Výhodné je využiť obrázky pri kreslení - vzory môžu slúžiť ako grafomotorické cvičenia - šikmý pásik, kruh, vlnovka, štvorec.Tretia sada - náročná: zameraná na kombináciu 4 dopravných prostriedkov a dvojice farieb. Deti môžu následne dopravné prostriedky spočítať, kresliť, povedať o nich básničku či zaspievať pesničku.Obsah: 72ks drevených lakovaných kartičiek 6 x 4 x 0,6cm 3ks obojstranne laminovaných hracích plánov 29 x 20cm Metodický materiál Drevená krabica 30 x 21 x 4cm s uzatvárateľným vrchnákom
Produkt pridaný do porovnávania!