Ázia - všeobecnogeografická mapa 140x190cm

Všeobecno-geografické mapy s farebným znázornením terénu, pričom zvolená farebná škála je estetická, vyvážená, sprostredkováva členitý obraz povrchu a výrazné reliéfne znázornenie výškových pomerov. Priestorový dojem zvyšuje použité plasticky pôsobiace tieňovanie. Znázornenie hlavných zložiek polohopisu je na všetkých mapách rovnaké. Použitie mapy na hodinách zemepisu uľahčuje popis a zapamätanie zemepisnej polohy, rozlohy, členitosti pobrežia, povrchu, charakteru a rozmiestenia vodstva svetadielov a kontinentov.