Austrália a Nový Zéland - všeobecnografická a politická mapa 160x120cm

Školská obojstranná nástenná mapa Austrálie a Nového Zélandu má slúžiť predovšetkým pri výklade učiteľa a uľahčovať prácu na hodinách zemepisu. Všeeobecnogeografické mapy kontinentov majú zhodné znázornenie hlavných zložiek polohopisu a výškopisu, ako aj farebné znázornenie terénu, pričom zvolená farebná škála je vyvážená, sprostredkováva členitý obraz povrchu a výrazné reliéfne znázornenie výškových pomerov. Priestorový dojem zvyšuje plasticky pôsobiace tieňovanie. Politické mapy kontinentov a svetadielov majú zhodnú farebnosť jednotlivých štátov, pričom zvolené farebné odtiene sú estetické a vyvážené. ?