Kategórie

TOP PRODUKTY

ESU Magnetická mechanika 2 inno - doplnenie

10201651B

264,90 € s DPH

Pozostáva z: Pozostáva z: 1x Ťažisková doska, 1x Olovnica so šnúrou, 1x Jednoduchá naklonená rovina (02), 1x Držiak torzného silomera pre naklon. rovinu, 1x Krúžok pre silový rovnobežník, 1x Gumový pás a gumový krúžok, 1x Valivé teleso, atď.

Viac detailov

Sada prístrojov pre názorné a prehľadné demonštrovanie pokusov z mechaniky na magnetickej tabuli. Enormná úspora času vďaka rýchlemu rozloženiu, pripraveniu prezentácie a zbaleniu; vďaka popisu javov priamo na tabuli v kombinácii s teóriou je prednášaná látka výborne podaná; presné meranie síl torzným silomerom s veľkou stupnicou umožňuje odčítanie s veľkej vzdialenosti; pogumované podstavy so zabudovanými neodýmiovými magnetmi zabraňujú poškriabaniu povrchu tabule a súčasne bezpečne držia predmety na tabuli. Pozostáva z: Pozostáva z: 1x Ťažisková doska, 1x Olovnica so šnúrou, 1x Jednoduchá naklonená rovina (02), 1x Držiak torzného silomera pre naklon. rovinu, 1x Krúžok pre silový rovnobežník, 1x Gumový pás a gumový krúžok, 1x Valivé teleso, 1x Univerzálne trecie teleso, 1x Súkolesie na hriadeli, 1x Otočná rukoväť, 1x Hnacie remene, sada 2 ks, 1x Ozubené koleso 20 zubov, červené, 1x Ozubené koleso 40 zubov, žlté, 1x Ozubené koleso 60 zubov, zelené, 1x Experimentálny vozík demo, 50 g, 1x Remenica D = 100 mm, žltá, 1x Nožnice, 1x Plastová vložka Mechanika na mag. tabuľu 2, 1x Úložný box II, veľký, s krytom
Produkt pridaný do porovnávania!