Kategórie

TOP PRODUKTY

Probl. úlohy - Koráliky

16200307D

14,00 € s DPH

Názorná pomôcka na realizáciu tvorivých úloh, rozličných a netradičných riešení príkladov na hodinách matematiky. Rozvíjajú u žiakov pozornosť, logické a kombinatorické myslenie.

Viac detailov

Názorná pomôcka na realizáciu tvorivých úloh, rozličných a netradičných riešení príkladov na hodinách matematiky. Rozvíjajú u žiakov pozornosť, logické a kombinatorické myslenie. Tvorivé úlohy - Koráliky je názorná pomôcka na vyvodzovanie učiva: - sčítanie a odčítanie v obore do 20 - znázornenie počtu - porovnávanie počtu: menej-viac, dlhší-kratší - triedenie a usporiadanie podľa rôznych vlastností - orientácia v rade a rovine - základné logické pojmy - inverznosť - čo do skupiny nepatrí - riešenie slovných úloh - riešenie rovníc a nerovníc - riešenie problémových úloh - zdvôvodňovanie pravdivosti tvrdenia a i.Obsah: 50ks magnetic. obrázky / 9 x 5,3cm / 2mm pevný kartón (koráliky: červené, zelené, žlté, modré po 10ks, čierne 5ks, ostatné 5ks) Dodávané v kartónovej krabici.
Produkt pridaný do porovnávania!