Dominotest AJ - Ovocie

16200376C

Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád tak, aby mohli pracovať súčasne piati žiaci alebo päť skupiniek. Každá sada obsahuje 10 kartičiek so slovnou zásobou z daného okruhu. Obsah: 50ks kartičiek dodávané v krabici.

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Ďalší variant klasickej pomôcky v novom atraktívnom šate. Potrebujete zamestnať neposedných žiakov, hravou formou utvrdiť alebo rýchlo preskúšať znalosti učiva? Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád. Súčasne počítajú piati žiaci alebo päť skupín. Každá sada má svoju farbu. Obsahuje 10 kartičiek so slovnou zásobou z daného okruhu. Pri správnom zložení všetkých kartičiek musí obrázok na poslednej nadväzovať na slovíčko prvej.Obsah: 5 sád po 10 kartičiek / 7,5 x 2,5cm - kartička / 2mm laminovaný kartón Balené v kartónovej krabičke.