Kategórie

Koberec Kinekt 4

16200174C

140,00 € s DPH

Cieľom hry je poskladať puzzle vo svojom štvorci. Každý štvorček obsahuje 3 menšie časti (farebný štvorec, väčší a menší krúžok) a je na vás aké sú pravidlá a aké úlohy a činnosti musí kolektív vykonať. Rozmer koberca: 2,4x2,4m. Obsah: 36ks

Viac detailov

Názorná univerzálna hra pre dynamické kolektívy. Cieľom hry je poskladať puzzle vo svojom štvorci. Každý štvorček obsahuje 3 menšie časti (farebný štvorec, väčší a menší krúžok) a je na vás aké sú pravidlá a aké úlohy a činnosti musí kolektív vykonať na získanie jednotlivých častí. Či môže svojimi farbami blokovať skladanie súperových štvorcov, či je na zaplnenie štvorca potrebné vložiť 1 alebo až 3 samostatné časti a pod. Vďaka puzzlovej konštrukcii je možné vytvárať rôzne veľké počítadlo. Využitie je mnohostranné - od hrania piškvoriek po kolektívne hry a športové súťaže s ktorýmkoľvek náradím z našej ponuky. Skúste niečo nové! Puzzle sú vyrobené z kvalitnej penovej hmoty. Celý koberec má rozmery 2,4 x 2,4m Skladá sa z 36 samostatných dielov, ktoré obsahujú po 4 malé štvorčeky. To umožňuje zostaviť rôzne varianty pre rôzne situácie. Koberec môže poslúžiť aj ako matrac pre cvičenie. Je poskladaný a dodávaný v prenosnej taške.
Produkt pridaný do porovnávania!