Kategórie

TOP PRODUKTY

DualBoard 1279

91200000

960,00 € s DPH

DualBoard™ je jednoducho ovládateľná interaktívna tabuľa odolnej konštrukcie s možnosťou práce s dvoma interaktívnymi perami súčasne.

Viac detailov

Jej prednosťou je programové vybavenie - softvér "Workspace". Inšpiruje študentov pri premene vyučovacej hodiny na interaktívny zážitok. práca s dvoma interaktívnymi perami súčasne uhlopriečka: 200 cm aktívna plocha: 173x134 cm pomer strán: 4:3 slovenská lokalizácia SW Tabule využívajú patentovanú elektromagnetickú digitalizačnú technológiu, ktorá zaručuje vysoké rozlíšenie (1000 čiar na 1") poskytujúce kvalitné zobrazenie jemných detailov poznámok a rozpoznávanie ručne písaných textov, rýchle snímanie polohy pera (6m/sec) a odolnou robustnou konštrukciou zaručujúcov spoľahlivú funkčnosť po celú dobu.Softvér Programové vybavenie "Workspace" , ktoré je súčasťou všetkých zakúpených tabúľ, je extrémne ľahko a intuitívne ovládateľný výučbový softvér obsahujúci tisíce obrazových materiálov a zdrojov pre tvorbu interaktívnych materiálov. Interwrite softvér môže byť použitý k zvýrazňovaniu a tvorbe poznámok do všetkých počítačových programov - aplikácií. Lekcie s poznámkami môžete tiež ukladať, tlačiť a posielať ako e-mail študentom, ktorý neboli prítomní.Programovateľné klávesy Programovateľné klávesy zjednodušujú využitie tabule k trvalému prístupu k obľúbeným a často používaným aplikáciám - internetovým stránkam, súborom a pod.Základné príslušenstvo Pripojenie počítačapomocou káblov USB a RS-232 - štandardne dodávané ku všetkým tabuliam. Interaktívne perá2 perá sú dodávané s adaptérom, ktorý slúži pri ich dobíjaní a na odkladanie, je možnosťtiež umiestiť ich na okraj tabule a napájať z riadiacej elektronickej jednotky tabule. Perá plne poskytujú všetky funkcie myši - ľavé a pravé tlačítko a dvojklik. Montážna sadasúčasťou dodávky tabule je lišta pre pevnú inštaláciu na stenu. Napájací zdrojk tabuli je dodávaný sieťový adaptér 9V/1,7A.
Produkt pridaný do porovnávania!