Kategórie

TOP PRODUKTY

TouchBoard Plus 78

91100000

958,80 € s DPH

TouchBoard Plus™ je jednoducho ovládateľná interaktívna dotyková tabuľa odolnej konštrukcie.

Viac detailov

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Jej prednosťou je programové vybavenie - softvér "Workspace". Inšpiruje študentov pri premene vyučovacej hodiny na interaktívny zážitok.dotyková technológia perom alebo prstom uhlopriečka: 206 cm rozmery tabule: 178x138 cm pomer strán: 4:3 slovenská lokalizácia SW Tabula Interwrite využíva IR technológiu, ktorá zaručuje vysoké rozlíšenie 8 000 x 8 000 poskytujúce kvalitné zobrazenie jemných detailov poznámok a rozpoznávanie ručne písaných textov, rýchle snímanie polohy pera alebo prsta a odolnou robustnou konštrukciou zaručujúcov spoľahlivú funkčnosť po celú dobu.Softvér Programové vybavenie "Interwrite Workspace" , ktoré je súčasťou všetkých zakúpených tabúľ, je extrémne ľahko a intuitívne ovládateľný výučbový softvér obsahujúci tisíce obrazových materiálov a zdrojov pre tvorbu interaktívnych materiálov. Interwrite softvér môže byť použitý k zvýrazňovaniu a tvorbe poznámok do všetkých počítačových programov - aplikácií. Lekcie s poznámkami môžete tiež ukladať, tlačiť a posielať ako e-mail študentom, ktorý neboli prítomní.Povrch Pracovná plocha tabúľ Interwrite minimálne oslňuje pri použití projekcie v "interaktívnom režime". Je popisovateľná bežnými popisovačmi.Základné príslušenstvo Pripojenie počítačapomocou káblov USB Interaktívne perá4 perá sú dodávané spolu s ukazovadlom. Perá možno magneticky uchytiť na rám tabule. Montážna sadasúčasťou dodávky tabule je lišta pre pevnú inštaláciu na stenu.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!