Kategórie

Zväčšiť

Vivitek Portable - PC

90500006

1 998,00 € s DPH

Ľahko prenosný interaktívny systém určený na podlahu alebo stôl, je skvelá pomôcka pri výučbe detí, ktoré sa môžu priamo zapájať do výučby a ktorá reaguje na dotyk interaktívnymi perami (dvaja účastníci súčasne). Model so zabudovaným miniPC ponúka komplex

Viac detailov

Veľká výhoda systému je v tom, že nie je pevný, ale možno ho ľahko preniesť do hocakej miestnosti a bez ďalšieho nastavovania iba položiť na podlahu, zapojiť do elektriky a výučba či premietanie sa môže začať. V prípade záujmu je možné dokúpiť štýlový vozík s krytom pre ešte jednoduchšie prenášanie a zvýšenie ochrany zariadenia.
Systém sa skladá zo stojanu, interaktívneho projektora Vivitek D756USTi, zabudovaného mini PC s OS Windows, 2 kusov interaktívnych pier a plátna, ktoré sa položí na premietanú plochu a umožňuje pohodlnú prácu.

Parametre miniPC:

 • procesor: Intel Celeron N2820, 2 jadrový (2,4 GHz)
 • grafická karta: integrovaná Intel HD graphics
 • operačná pamäť: 4 GB DDR3
 • úložisko: pevný disk 500 GB
 • operačný systém: Windows 8.1 alebo novší
 • vstupy/výstupy: 1xHDMI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x3,5mm Audio jack, Ethernet port
 • zabudované WiFi a Bluetooth
 • bezdrôtová klávesnica s touchpad-om


Softvér dodávaný k systému:

 • i-Draw(interaktívny softvér),
 • Genee Spark (komplexnejší interaktívny softvér),
 • Genee Explorer (Softvér so stovkami animácií a obrázkov).
Produkt pridaný do porovnávania!