Kategórie

Vivitek Portable - bez PC

90500005

1 836,00 € s DPH

Ľahko prenosný interaktívny systém určený na podlahu alebo stôl, je skvelá pomôcka pri výučbe detí, ktoré sa môžu priamo zapájať do výučby a ktorá reaguje na dotyk interaktívnymi perami (dvaja účastníci súčasne).

Viac detailov

Veľká výhoda systému je v tom, že nie je pevný, ale možno ho ľahko preniesť do hocakej miestnosti a bez ďalšieho nastavovania iba položiť na podlahu, zapojiť do elektriky a výučba či premietanie sa môže začať. V prípade záujmu je možné dokúpiť štýlový vozík s krytom pre ešte jednoduchšie prenášanie a zvýšenie ochrany zariadenia.
Systém sa skladá zo stojanu, interaktívneho projektora Vivitek D756USTi, 2 kusov interaktívnych pier a plátna, ktoré sa položí na premietanú plochu a umožňuje pohodlnú prácu.

Softvér dodávaný k systému:
  • i-Draw(interaktívny softvér),
  • Genee Spark (komplexnejší interaktívny softvér),
  • Genee Explorer (Softvér so stovkami animácií a obrázkov).
Produkt pridaný do porovnávania!