Kategórie

Mimio Pad 2

40000023C

240,00 € s DPH

Bezdrôtový učiteľský tablet značky MIMIO určený k pohodlnej práci v triede bez nutnosti stáť pri interaktívnej tabuli alebo sedieť za počítačom.

Viac detailov

Súčasťou balenia je bezdrôtový učiteľský tablet Mimio Pad 2, Mimio pero, Lithium Ion batéria pre Mimio pero, USB kábel, náhradný hrot pre Mimio pero a príručka pre rýchle spustenie. Na tablete Mimio Pad 2 sú 4 tlačidlá (Power, PgUp, PgDwn, Sync), LED dióda, LCD displej a 16 aktívnych tlačidiel vo forme ikon, umožňujúcich okamžité spustenie prednastavených funkcií softvéru Mimio Studio. Štandardnú záruku 24 mesiacov je možné po registrácii zakúpeného produktu predĺžiť na 5 rokov (60 mesiacov). Registrácia na http://www.mimio.sk/podpora/registracia-produktu/. Tablet Mimio Pad 2 je dodávaný ako príslušenstvo k prenosnému interaktívnemu systému Mimio Teach. Súčasťou balenie nie je bezdrôtový prijímač Mimio Hub a softvér Mimio Studio. Tie, je v prípade zakúpenia tabletu Mimio Pad 2 ako samostatného produktu, zakúpiť zvlášť.
Produkt pridaný do porovnávania!