Kategórie

ESU Súprava - Vodovodný systém

10400001A

912,00 € s DPH

Súprava obsahuje ľahko zložiteľné príslušenstvo na model prívod vody. Pokusy: ako funguje odstredivé čerpadlo modelu prívodného systému; čo sa stane s prívodom vody, ak zdvihneme nádobu s vodou; funkcia vodnej veže ako rezervoára.

Viac detailov

Súprava obsahuje ľahko zložiteľné príslušenstvo na model prívod vody. Príslušenstvo sa používa na dosiahnutie nasledovných učebných cieľov: Funkcia odstredivého čerpadla pri preprave vody pod tlakom v prívodnom systéme, Funkcia plavebnej komory - experiment so zdvihnutou nádobou, Vodná veža ako rezervoár. Rozmery: 54x45x15 cm. Súprava obsahuje: odstredivé čerpadlo s motorom, vodnú nádrž, trojnožku a tyčinku, stúpacie potrubie s dvoma kohútikmi, vodárenskú vežu so stúpacím potrubím, zdroj energie s batériami, plastovú nádobu na vodu, handričku, prierezový model vodovodného kohútika. Materiál je vhodný na demonštráciu alebo na prácu jednej skupiny.
Produkt pridaný do porovnávania!