Kategórie

TOP PRODUKTY

Veľké obrázky - RODINA A UDALOSTI

16200663D

15,00 € s DPH

Unikátny didaktický stojan s prezentáciou veľkých obrázkov RODINA A UDALOSTI. Udalosti, zvyky a rituály sú v živote rodiny veľmi dôležité. Pomôcku tvorí 10 veľkých obrázkov osobných udalostí počas roka. Každý obrázok je doplnený slovami.

Viac detailov

Predstavujeme Vám jedinečný veľký didaktický kalendár pre deti o rodine a udalostiach v nej. Udalosti, zvyky a rituály sú v živote rodiny veľmi dôležité. Budujú vzájomnú blízkosť, spolužitie, vytvárajú tradície a obohacujú náš život. U detí sú spojené s radostným očakávaním a prežívaním niečoho pekného. Pomôcku tvorí 10 veľkých obrázkov osobných udalostí počas roka. Každý obrázok je doplnený slovami, ktoré pri výuke napomôžu vytvoriť atmosféru úprimných rozhovorov s deťmi. Rozvíja slovnú zásobu, používanie slov označujúcich predmety, javy, pocity, udalosti a činnosti, s ktorými sa dieťa bežne stretáva v rodine. Obsah: Vianoce, Veľká noc, Oslava, Svadba, Deň matiek, Prázdniny, Dovolenka, Ideme do školy, Narodenie dieťatka, Spomienka formát A3 / 29,7cm x 42cm / 11 listov - úvodný list + 10 listov s udalosťami stojan pevný kartón / 29,7cm x 45,8cm /

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!