Kategórie

Hlasovací systém MIMIO VOTE (24 ks)

40000004D

1 419,60 € s DPH

Hlasovací systém MimioVote umožňuje rýchle, flexibilné a jednoduché hlasovanie študentov. Môžete si vytvoriť vlastný test alebo vybrať z databázy a kedykoľvek získať výsledky v reálnom čase. S hlasovacím systémom môže pracovať učiteľ/študen

Viac detailov

Hlasovací systém MimioVote umožňuje rýchle, flexibilné a jednoduché hlasovanie študentov. Môžete si vytvoriť vlastný test alebo vybrať z databázy a kedykoľvek získať výsledky v reálnom čase. S hlasovacím systémom môže pracovať učiteľ alebo sa môžu študenti preskúšať sami pomocou zadaných otázok. Jedinečný hlasovací systém je ergonomicky tvarovaný, s možnosťou prednastavenia tlačidiel podľa typu testu. Vybrané tlačidlá buď A, B, C, D alebo správna nesprávna odpoveď, sa tak vysvietia v jednej, alebo v rôznych farbách. Integrovaný bezdrôtový prijímač MimioHub umožňuje okamžité posielanie dát na váš počítač. Tento hlasovací systém je jedinečný svojho druhu!!!
Produkt pridaný do porovnávania!