Kategórie

Model - Sada na simuláciu úrazov IV.

12000258D

1 414,80 € s DPH

Komplexný súbor sa používa na simuláciu čo najširšej škály možných situácií dôležitých pre vzdelávanie v tejto oblasti a na tréning krízových zdravotníckych situácií s využitím reálnych nástrojov, ako simulovanie krvácania.

Viac detailov

Komplexný súbor sa používa na simuláciu čo najširšej škály možných situácií dôležitých pre vzdelávanie v tejto oblasti. Komponenty boli vytvorené v spolupráci s odborníkom v oblasti popálenín, tržných rán, zlomenín horných i dolných končatín a amputácií. Set je dodávaný vo veľkom puzdre a obsahuje: Krvácajúce rany - 1 poranenie čeľuste, 1 poranenie brucha s penetrovanými črevami, 1 poranenie hrudníka, 2 komplikované zlomeniny ramennej kosti, 2 stehennej kosti a 2 holennej kosti, 1 poranenie čela, 1 otvorená amputácia, 2 strelné rany na dlani; Nekrvácajúce rany - 36 rôznych nalepovacích tržných rán a otvorených zlomenín, 1 popálenina fosforom, 1 tvár v šoku, 2. a 3. stupeň popálenin tváre, hrude, chrbta, ruky a predlaktia; Kozmetické doplnky - 1 zrkadlo, 1 lepidlo, 2 vosk, 3 fľaše činidla pre tvorbu krvi, 5 balíčky práškovej krvi, z ktorej každá stačí na výrobu 4,5 l krvi, 1 balík metylcelulózy pre zahustenie krvi. 4 farby: biela, modrá, hnedá a červená; 2 balíčky rozbitého plexiskla pre simuláciu skla v rane, 1 studený krém, 2 rozprašovače, 2 modelovacie pasty: biela a tmavá, 6x jazyk; 1 balíček vreckoviek, 2 balíky falošnej špiny, 1 drevené uhlie, 1 vazelína, 2 lopatky. Súprava je ideálna na tréning krízových zdravotníckych situácií s využitím reálnych nástrojov, ako simulovanie krvácania.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!