Kategórie

Model - Sada na simuláciu úrazov III.

12000257C

845,40 € s DPH

Súbor je obzvlášť vhodný pri simulácii katastrofických scenárov, kde povrchové zranenia tvoria najširšiu škálu poranení. Rozmery: 41x33x56 cm, Váha: 12,3 kg.

Viac detailov

Súbor je obzvlášť vhodný pri simulácii katastrofických scenárov, kde povrchové zranenia tvoria najširšiu škálu poranení. Set obsahuje špeciálne zranenie ako sú strelné rany, perforácie, poranenie čeľustných kostí, a ďalšie. Obsahuje Krvácajúce rany - 2 zložené zlomeniny ramennej a holennej kosti; Nekrvácajúce rany - 60 najrôznejších nalepovacích tržných rán a otvorených zlomenín; Kozmetické príslušenstvo - 1 make up paleta, 1 nožnice, 1 zrkadlo, 1 odmerka, 2 rozpračovač, 2 vosk, 2 fľaše činidla pre simuláciu krvi, 3 balíčky práškovej krvi, z ktorých každý stačí na 4,5 litrov krvi, 2 balíčky rozbitého plexiskla na simuláciu skla vloženého v rane, 2 balíky falošných nečistôt , po 2 makeup farby z červenej, modrej, hnedej, bielej, žltej, čiernej a telovej, 2 modelovacie pasty: biela a tmavá, 1 glycerín pre simuláciu potenia, 1 studený krém, 1 minerálny olej, 1 drevené uhlie, 3 latexové vložky simulujúce jazvy, 2 vazelíny, 2 pásky citlivé na tlak, 1 balíček Metylcelulózy pre zahusťovanie krvi, 2 lepidlá, 6 lopatiek, 6 jazykov, 10 bavlnených gulí, 10 bavlnených tampónov, 1 balíček vreckoviek, 6 kozmetických tampónov. Rozmery: 41x33x56 cm, Váha: 12,3 kg.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!