Kategórie

Model - Sada na simuláciu úrazov III.

12000257D

845,40 € s DPH

Sada vhodná pri simulácii katastrofických scenárov, kde povrchové zranenia tvoria najširšiu škálu poranení.

Viac detailov

Sada vhodná pri simulácii katastrofických scenárov, kde povrchové zranenia tvoria najširšiu škálu poranení. Obsahuje špeciálne zranenie ako sú strelné rany, perforácie, poranenie čeľustných kostí, a ďalšie. Obsahuje Krvácajúce rany - 2 zložené zlomeniny ramennej a holennej kosti; Nekrvácajúce rany - 60 najrôznejších nalepovacích tržných rán a otvorených zlomenín; Kozmetické príslušenstvo - 1 paleta na make up, 1 nožnice, 1 zrkadlo, 1 odmerka, 2 rozpračovač, 2 vosk, 2 fľaše činidla pre simuláciu krvi, 3 balíčky práškovej krvi, z ktorých každý stačí na 4,5 litrov krvi, 2 balíčky rozbitého plexiskla na simuláciu skla vloženého v rane, 2 balíky falošných nečistôt , po 2 farby na makeup z červenej, modrej, hnedej, bielej, žltej, čiernej a telovej, 2 modelovacie pasty: biela a tmavá, 1 glycerín pre simuláciu potenia, 1 studený krém, 1 minerálny olej, 1 drevené uhlie, 3 latexové vložky simulujúce jazvy, 2 vazelíny, 2 pásky citlivé na tlak, 1 balíček Metylcelulózy pre zahusťovanie krvi, 2 lepidlá, 6 jazykových/ústnych lopatiek, 10 bavlnených aplikátorov, 10 vytieracích tyčiniek, 1 balíček vreckoviek, 6 kozmetických tampónov. Rozmery: 41x33x56 cm, Váha: 12,3 kg.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!