Kategórie

Figurína CPR Simon - dospelý, nácvik dýchania z úst do úst a masáže srdca

12000189C

1 274,40 € s DPH

Torzo, ktoré umožňuje naklonenie hlavy, zdvihnutie brady, tlak na čeľusť a uvoľnenie dýchacích ciest. Dodávané s 10 dýchacími cestami a taškou na prenos.

Viac detailov

Pridané hodnota CPR figuríny Simon: -Viac bodov, kde je možné nahmatať pulz (karotidový a femorálny arteriálny pulz). - Oči sa otvárajú a zatvárajú; jeden zrenička je rozšírená - Dýchacie cesty umožňujú priechod endotracheálnej rúrky s manžetou. - Hrudná dutina s orgánmi a hrudníkom sa nadvíha počas ventilácie. Torzo, ktoré umožňuje naklonenie hlavy, zdvihnutie brady, tlak na čeľusť a uvoľnenie dýchacích ciest. Obsahuje: ľahko dostupnú hrudnú dutinu s rebrami, pľúcami a srdcom na nácvik Heimlichovho manévra. Dýchacie cesty sú blokované, keď je hlava posunutá dopredu. Reálne zdvíhanie hrudníka. Pulz artériovej tepny. Oči sa otvárajú i zatvárajú. Dodávané s 10 dýchacími cestami a taškou na prenos.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!