Kategórie

Figurína - Starostlivosť o staršieho pacienta I.

12000212C

1 974,00 € s DPH

Ošetrovateľská figurína má vzhľad staršieho pacienta - vrásky na pokožke, sčervenanú vrstvu pokožky, štádium preležaniny vredu krížového nervu.

Viac detailov

Ošetrovateľská figurína má vzhľad staršieho pacienta - vrásky na pokožke, sčervenanú vrstvu pokožky, štádium preležaniny vredu krížového nervu, normálne materské znamienko a rakovinové materské znamienko. Umožňuje precvičovanie širokej škály základných ošetrovateľských zručností. Krk a všetky hlavné kĺby sú plne pohyblivé. Ruky a nohy sú vyrobené z jemného flexibilného materiálu kvôli reálnejšiemu zobrazeniu. Vhodná na ošetrovateľské procedúry: vyšetrenie prostaty (Stage B), ileostómický a kolostómický výplach a odsatie, tracheostomická starostlivosť (výplach a odsatie), umiestnenie nosovožalúdočných trubíc, ústny a nosový výplach, výživa žalúdočnou sondou a odsatie, klystír (ženský), škvrna prsnej bradavky a sprchovanie, vnútrosvalová injekcia (ramená, stehno, zadok), ústna hygiena (odnímateľný horný a dolný chrup), očné zvlhčenie, sedací kúpeľ, starostlivosť o vlasy (umývanie, česanie), uloženie pacienta do rôznych pozícií a techniky prenosu, výmena oblečenia, zvlhčenie ucha a umiestnenie načúvacieho prístroja, bandážovanie a ošetrenie rán (zahŕňa aj prsty aj palce na nohách). Dodáva sa úložnej krabici. Rozmery: 94x52x28 cm, Váha: 10 kg.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!