Kategórie

Záchranárska figurína Jennifer - adolescent 121cm/7,25 kg

12000192C

988,80 € s DPH

Figurína dovoľuje trénovať vyslobodzovanie osôb z kritických situácií, obmedzených priestorov, zrútených budov a miestností zaplnených dymom a ohňom. Figurína má ohybné článkovité kĺby, realisticky rozloženú hmotnosť.

Viac detailov

Figurína dovoľuje trénovať vyslobodzovanie osôb z kritických situácií, obmedzených priestorov, zrútených budov a miestností zaplnených dymom a ohňom. Figurína má ohybné článkovité kĺby, realisticky rozloženú hmotnosť (7,25 kg) a je vyrobená z odolnej umelej hmoty, potiahnutej silným plastom. Dokonalá pomoc v situáciách, ktoré sú príliš nebezpečné alebo nepríjemné pre ľudí a dobrovoľníkov a sú vhodné najmä pre vojsko, hasičov, políciu, záchranárov, bezpečnostné zložky. Táto figurína nie je odolná proti ohňu a nie je určená na záchranu vo vode. K figuríne je nutné doobjednať prepravný vak 12000188.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!