Kategórie

Záchranárska figurína Randy - dospelý 167cm/25kg

12000193C

1 306,80 € s DPH

Figurína umožňuje trénovať vyslobodzovanie osôb z kritických situácií, obmedzených priestorov, zrútených budov a miestností zaplnených dymom a ohňom.

Viac detailov

Figurína umožňuje trénovať vyslobodzovanie osôb z kritických situácií, obmedzených priestorov, zrútených budov a miestností zaplnených dymom a ohňom. Figurína má ohybné článkovité kĺby, realisticky rozloženú hmotnosť (25kg) a je vyrobená z odolnej umelej hmoty, potiahnutej silným plastom. Dokonalá pomoc v situáciách, ktoré sú príliš nebezpečné alebo nepríjemné pre ľudí a dobrovoľníkov a sú vhodné najmä pre vojsko, hasičov, políciu, záchranárov, bezpečnostné zložky. Táto figurína nie je odolná proti ohňu a nie je určená na záchranu vo vode. Figurína dostupná aj v hmotnosti 48 kg alebo 65 kg alebo 72 kg, alebo je možné použiť záťažovú vestu. K figuríne je nutné doobjednať prepravný vak 12000331.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!