Kategórie

Dunaj - príbeh rieky - DVD

19890010C

59,00 € s DPH

Vzdelávací multimediálny produkt o rieke Dunaj, 10-tich krajinách, ktorými preteká, živote ľudí okolo rieky, prírode a ľudských aktivitách okolo nej, 150 infopanelov, 200 fotografií, videá, príbehy a oveľa, oveľa viac - Nutné vidieť :)

Viac detailov

Vzdelávací multimediálny produkt o rieke Dunaj, desiatich krajinách, ktorými preteká, živote ľudí okolo rieky, prírode a ľudských aktivitách okolo nej. 150 stručných a zrozumiteľných, tematicky zameraných infopanelov, viac ako 200 fotografií, kontrolné otázky a sekvencie z pôvodného slovenského dokumentárneho filmu danubeStory, ktorý približujú súčasný život v Európe pri rieke, ktorá je čiarou života kontinentu. Materiál je prehľadne spracovaný po častiach pomocou prehľadného menu s pridaním materiálov, využiteľných pre interaktívne tabule, napríklad na hodinách zemepisu, geografie, občianskej náuky, prírodopisu, etiky alebo aj predmetu Človek a svet práce a ďalších. Žiakom a študentom poskytne prehľad o živote v súčasnej Európe, množstvo prekvapivých faktov o Dunaji a regiónoch okolo neho a pohľady do osudov dvadsiatich rôznorodých ľudí. Fakty prezentované na pozadí pútavých príbehov si žiaci a študenti prirodzene osvoja bez toho, aby si vôbec uvedomili, že sa vlastne učia.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!