Kategórie

Solárno-vodíkový prezentačná sada

27200030B

2 940,00 € s DPH

Solárno-vodíkový demonštračný systém je ideálny na prezentáciu na obchodných veľtrhoch, výstavách a kongresoch. Predstavuje najmodernejšie spôsoby technológie palivových článkov a vodíka. Ukážková sada je navrhnutá špeciálne na dlhé a nikým neriadené reakcie. Má neobyčajne prehľadný vzhľad, ktorý rýchlo pritiahne návštevníkov. Vďaka priesvitným stenám buniek a kadičiek môžu sledovať reakcie, ktoré sa odohrávajú vo vnútri, ako sa tvorí vodík, či kyslík a žasnúť nad tým, v akej podobe vie byť energia uskladnená. Elektrickú energiu na beh celej sady elektrolyzérov zabezpečuje solárny panel. Plyn, ktorý vznikol elektrolýzou vody, je potom použitý na pohon palivového článku, ktorý premieňa obidva plyny späť na vodu. Vedľajším produktom je teplo a elektrina, ktorá sa opäť použije na elektrolýzu. Tento samostatný systém ponúka fascinujúce divadlo.Demonštračný systém obsahuje: PEM elektrolýzer, vodné nádrže, PEM palivový článok a príslušenstvo ako solárny panel, elektricky poháňanú vrtuľu, lampu, elektrický zdroj, sadu káblov a návod na použitie.- ukážka sily - veľkosť približne 1 m - znázorňuje kompletný solárno-vodíkový kolobeh - neobyčajne prehľadná
Produkt pridaný do porovnávania!