Kategórie

TOP PRODUKTY

ECOLAB - prenosné laboratórium - ekológia, chémia,

11900001B

165,00 € s DPH

Malé, prenosné laboratórium, pomocou ktorého môžete priamo v teréne vykonávať rozbor vody a pôdy, alebo vyskúšať 45 jednoduchých experimentov. Vďaka tomuto laboratóriu je možné zisťovať a merať vlastnosti najdôležitejších látok.

Viac detailov

Malé, prenosné laboratórium, pomocou ktorého môžete priamo v teréne vykonávať rozbor vody a pôdy alebo vyskúšať 45 jednoduchých experimentov. Vďaka tomuto laboratóriu je možné zisťovať a merať vlastnosti najdôležitejších látok, ktoré ovplyvňujú naše životné prostredie. Obal kufríka je pevný, vodotesný a veľmi jednoducho sa čistí. Kufrík a jeho vnútorná časť sú vyrobené zo 100 % recyklovateľného polypropylénu. Vďaka nastaviteľnému popruhu na rameno sa kufrík ľahko prenáša, napríklad aj na bicykli. Je vhodný pre žiakov nad 10 rokov. Obsahuje: 80 stranový návod na použitie s farebnými ilustráciami, tabuľkami a podrobnými vysvetleniami v slovenskom jazyku, sadu s roztokmi na 59 experimentov od pH 3 do pH 9; amónium 0,05 – 10 mg/l; dusitan 0,02 – 1,0 mg/l; dusičnan 10 – 80 mg/l; fosfát 0,5 – 6 mg/l, extrakčné tekutiny na analýzu pôdy, experimenty s dusičnanom, fosfátom a amóniom, kartu s farbami na porovnanie nameraných hodnôt, filtračnú trojnožku, môže byť priamo postavená v kufríku, vreckové zväčšovacie sklíčko s 2- a 4-násobným zväčšením, špeciálny štetec na mikroorganizmy, vodeodolnú podložku na biologické experimenty, pomôcky ako sklíčka na vzorky, filtračný papier, laboratórne fľaše so širokým otvorom a kadičky, DIN plagáty veľkosti A2 na zapisovanie výsledkov meraní a ďalšie vysvetľujúce obrázky.
Produkt pridaný do porovnávania!