Kategórie

Študentská vzdelávacia sada

27200002B

728,00 € s DPH

Kompletný solárno-vodíkový systém v praktickom prenosnom kufríku. Pozostáva zo Solar modul tutorialu, reverzibilných palivových článkov, elektrolyzéra, dvoch vodíkových a kyslíkových nádrží, Fan tutorialu, automobilových súčiastok, základnej dosky, skrinky na baterky, spojovacích káblov, kremíkovej trubice a 250 ml destilovanej vody.Solárne články, palivové články, nádrže na skladovanie plynu a ventilátor sú vybavené magnetickou fóliou. Preto je možné ich kombinovať pri mnohých experimentoch, ako napríklad: solárny automobil, výroba vodíka v solárno-vodíkovej stanici, solárno-vodíkový systém a reverzibilný systém palivových článkov. Úplné učebné materiály a návody sú súčasťou balenia.- pokročilá sada pre študentov - široká škála experimentov - modulový dizajn - magnetická montáž - obsahuje učebné materiály a predlohy experimentovPredmety: chémia, fyzika, elektrotechnika, všeobecná veda, automobilová technika. Využitie: pokročilé praktické vyučovanie v triedach.
Produkt pridaný do porovnávania!