Kategórie

ESU Statív a stavebný materiál

10200402B

199,20 € s DPH

Statív a stavebný materiál sú základom pre moduly Mechanika 1, Dynamika, Sily a krútiaci moment, Kmity a vlnenie, Termomechanika 1 a Optika 2. Celá sada je vyrobená z eloxovaného nehrdzavejúceho hliníka a poniklovanej ocele.

Viac detailov

Statív a stavebný materiál sú základom pre moduly Mechanika 1, Dynamika, Sily a krútiaci moment, Kmity a vlnenie, Termomechanika 1 a Optika 2. Celá sada je vyrobená z eloxovaného nehrdzavejúceho hliníka a poniklovanej ocele. Zaguľatenie skrutiek na koncoch závitov zabezpečuje optimálne fixovanie pri pevnom zatiahnutí. Priemer všetkých tyčiek je 10mm. Balenie obsahuje: ložiskový čap (2ks), držiak pre silomer a skúmavky (1ks), stolová úpinka s rozsahom 50mm (1ks), vysoká koľajnica 300mm (2ks), univerzálna spojka koľajníc (1ks), mnohonásobná spojka určená k montáži tyčí, čapov alebo listových pružín (3ks), valcová spojka 80mm (1ks), bežec so skrutkou (1ks), bežec s drážkou pre stupnice, tienidlá a ukazovatele (1ks), valcová tyč 250mm (2ks), plastový návlek pre statívové tyče (2ks), vacová tyč 100mm (1ks), nožnice (1ks), pevná niť s cievkou 30m (1ks). Celý obsah balenia je uložený v malom plastovom úložnom boxe II s krytom a plastovou vložkou . Súčasťou balenia je plán rozloženia a 2 ks samolepiek.
Produkt pridaný do porovnávania!