Kategórie

ESU Elektronika 1

10200387B

396,00 € s DPH

Doplňujúca súprava pre DZS „Elektrina“, pozostáva z: 1x DSP pre uhlíkové kefky pre DC prestaviteľné, odpružené uhlíkové tyče v držiaku, vhodné pre komutátor; 1x DSP pre uhlíkové kefky pre AC prestaviteľné, odpružené uhlíkové tyče v držiaku.

Viac detailov

Doplňujúca súprava pre DZS „Elektrina“, pozostáva z: 1x DSP pre uhlíkové kefky pre DC prestaviteľné, odpružené uhlíkové tyče v držiaku, vhodné pre komutátor; 1x DSP pre uhlíkové kefky pre AC prestaviteľné, odpružené uhlíkové tyče v držiaku, vhodné pre stieracie krúžky; 2x DSP so svorníkom; 1x DSP pre cievku s prívodom zľava vedenie so stranovým prípojom, vľavo; 1x DSP pre cievku s prívodom sprava vedenie so stranovým prípojom, vpravo; 2x Cievka 400 závitov, nízka zásuvná, max. intenzita prúdu: 4 A; 1x I-jadro z trafo plechov, krátke nastriekané práškom modré, rozmery:83x30x16 mm; 2x Zarážka pre fixné polohovanie železného jadra v cievke; platňa, 6 mm široká, so 4 mm zásuvným kolíkom; 1x U záves pre magnety pre zavesenie blokového magnetu; kovový záves, nastriekaný práškom žltý, s dvomi 4 mm vidlicami, rozmery: 150x40x90 mm; 1x Nadstavec závesu pre magnety pre držanie závesu magnetu na statívových tyčiach; rozmery: 150x40 mm; 2x Magnetový kváder - veľmi silný feritový magnet vložený v červených/zelených miskách z plastickej hmoty, rozmery: 82x42x17 mm; 1x Magnet ako rotor pre montáž funkčného modelu generátora; AlNiCo tyčový magnet 15x80 mm, montovaný na guľôčkovo uloženom kovovom hriadeli; s kotúčom remenice pre pohonný remeň; dĺžka 190 mm; 1x Dvojpólový rotor pre montáž funkčného modelu elektrického stroja; dvojitá T kotva so železným jadrom montovaná na guľôčkovo uloženom kovovom hriadeli; dva mosadzné stieracie krúžky; dvojdielny kolektor (komutátor) z mosadze; s kotúčom remenice pre pohonný remeň; celková dĺžka: 356 mm; 1x Štvorpólový rotor pre montáž funkčného modelu elektrického stroja; štvorpólová kotva so železným jadrom montovaná na guľôčkovo uloženom kovovom hriadeli; štvordielny kolektor (komutátor) z mosadze; s kotúčom remenice pre pohonný remeň; celková dĺžka: 356 mm; 1x Slučka ako rotor pre demonštráciu spôsobu činnosti otočnej drôtovej slučky v magnetickom poli; slučka ako rotor montovaná na guľôčkovo uloženom kovovom hriadeli; dva mosadzné stieracie krúžky; dvojdielny kolektor (komutátor) z mosadze; s kotúčom remenice pre pohonný remeň; celková dĺžka: 356 mm; 1x Úložný box, veľký; 1x Vložka pre Elektrické motory DZS.
Produkt pridaný do porovnávania!