Kategórie

ESU Elektrina E3

10200343B

588,00 € s DPH

Dopĺňajúca súprava pre DZS Elektrina a Elektronika, pre Elektrochémiu, Elektromagnetizmus a Indukciu, pozostáva z: 1x U+I jadro s prítlačnou skrutkou, jadro 30x16 mm, nastriekané práškom modré, s upínacou skrutkou atď.

Viac detailov

Dopĺňajúca súprava pre DZS Elektrina a Elektronika, pre Elektrochémiu, Elektromagnetizmus a Indukciu, pozostáva z: 1x U+I jadro s prítlačnou skrutkou, jadro 30x16 mm, nastriekané práškom modré, s upínacou skrutkou; 1x I-jadro z trafo plechov, dlhé, nastriekané práškom, modré, rozmery: 163x30x16 mm; 1x cievka 800 závitov, nízka, max. intenzita prúdu: 2 A; 1x cievka 2 x 800 závitov, nízka, max. intenzita prúdu: 1 A; 1x cievka s ukazovateľom, na demonštráciu silového účinku magnetického poľa na otočnú cievku, ktorou preteká prúd - princíp meracieho prístroja s otočnou cievkou; dva 4 mm zásuvné kolíky na nasunutie na DSP s guľôčkovým ložiskom, pre prívod prúdu dvoma spojovacími vedeniami so 4 mm banánikmi; priemer cievky: 90 mm; 1x ohybná slučka na demonštráciu silového účinku magnetického poľa na vodič, ktorým preteká prúd; hliníkový záves na dvoch vysoko flexibilných spojovacích vedeniach s 4 mm pevne montovanými zásuvnými kolíkmi, nasunuté na izolovaný nastavec s dvoma 4 mm zásuvnými kolíkmi, rozstup 40 mm, hodiaci sa k DSP prerušený vodič; 1x DSP s guličkovým ložiskom, otočné ložisko na cievku alebo násuvný upínač na magnet; 3x kolík s rýchloupínačom, pre rýchle fixovanie holých drôtov až do priemeru 4 mm; 1x Wágnerovo kladivko pre zostavenie zvončeka a relé, dĺžka 285 mm; 1x zvončeková miska s priemerom 70 mm, so 4 mm kolíkom; 1x DSP so stupnicou; 1x kladka s ukazovateľom, na montáž odporového drôtu - modelu meracieho prístroja; otočne uložená kladka s ukazovateľom na tyči, priemer 10 mm, s drážkou na šnúru; dĺžka ukazovateľa: 160 mm; 2x držiak batérie, na zasunutie do DSP prerušený vodič, na uchytenie batérie 1,5 Volt baby; 1x ohrievacia špirála; 1x elektródy, sada pozostávajúca z doskových elektród (65x25 mm); 2 x Zn, 2 x Pb, 1 x Cu, 1 x Fe, 1 x mosadz a 2 uhlíkové tyčky (65x5 mm); 4x krokosvorka holá, so 4 mm zásuvným kolíkom; 2x krokosvorka holá; 1x vodiče a nevodiče, sada; 1x násuvný stolík na držanie elektrolýznej nádoby, zasúvateľný do DSP prerušený vodič rohový; 1x nádoba pre elektrolýzu, priesvitná, z plastickej hmoty, rozmery: 78x54x46 mm; 1x kontakt s wolfrámovým hrotom; 1x listová pružina oceľová, rozmery 25x0,5x300 mm; 1x bimetalový pás, demo; 2x držiak elektród na čape, kovový svorník so zárezom a dierou na držanie a fixovanie kovových pásikov (listových pružín, Wágnerovho kladivka, bimetalických pásikov, ...) alebo kovových tyčí (kontakt s hrotom, ...); 2x držiak elektród na kolíku, kovový svorník so zárezom a dierou na držanie a fixovanie platní doskových alebo tyčových elektród až do max. priemeru 6 mm; dĺžka 60 mm; 1x úložný box, veľký; 1x vložka pre Elektrina 3 DZS.
Produkt pridaný do porovnávania!