Kategórie

ESU Elektrina E9 inno, Ochrana a bezpečnosť

10201018A

835,20 € s DPH

Pozostáva z: 1x MSPI prúdový chránič, dvojpólový ochranný vypínač poruchového prúdu, poruchový prúd: 20 mA, prúd max. 25 A, pracovné napätie: 6 ...7 V AC; 1x MSPI prúdový istič, dva prúdové ističe pre fázový a nulový vodič atď.

Viac detailov

Pozostáva z: 1x MSPI prúdový chránič, dvojpólový ochranný vypínač poruchového prúdu, poruchový prúd: 20 mA, prúd max. 25 A, pracovné napätie: 6 ...7 V AC; 1x MSPI prúdový istič, dva prúdové ističe pre fázový a nulový vodič; 1x MSPI model človeka, červené signálne svetlo a bzučiak alarmu; 1x MSPI zásuvka, bezpečnostné zdierky pre fázový, nulový a ochranný vodič; 1x MSPI spotrebič 1, desať červených varovných LED, ktoré sa rozsvietia pri skrate na kostru; objímka žiarovky E 10 pre žiarovku 6 V/50 mA ako zobrazenie spotrebiča pod prúdom, Rozmery MSPI (stavebné prvky ”inno”): cca 160x120x45 mm; 5x Prepájací mostík ”inno”, žltý; 4x Prepájací mostík ”inno”, žlto/zelený; 2x Prepájací mostík so zdierkou ”inno”, žltý; 1x Bezpečnostné prepojovacie vodiče; žlto/zelené, sada 6 ks; 1x Úložný box, veľký; 1x Vložka pre MSP.
Produkt pridaný do porovnávania!