Kategórie

ESU Kufrík Elektrina

MT03870C

1 029,80 € s DPH

Pokusy: veľkosť elektrického prúdu, napätie, Ohmické vodiče a Ohmov zákon, zapojenie Ohmických vodičov, Ohmické vodiče - použitie: potenciometer, výkon spotrebovaný na rezistore, striedavý prúd sínusového priebehu atď.

Viac detailov

Pokusy: veľkosť elektrického prúdu, napätie, Ohmické vodiče a Ohmov zákon, zapojenie Ohmických vodičov, Ohmické vodiče - použitie: potenciometer, výkon spotrebovaný na rezistore, striedavý prúd sínusového priebehu, jednofázový transformátor, charakteristika diódy, usmernenie a filtrácia striedavého prúdu sínusového priebehu, vonkajšie vlastnosti generátora, ukážka a meranie fázového predbiehania a zaostávania, výpočet fázového rozdielu, tranzistor: výstupná charakteristika, využitie tranzistora: automatické spínanie osvetlenia, impedancia reproduktora Zloženie: 3 multimetre, sada 10 žiaroviek 6.5V/100 mA, sada 3 držiakov žiaroviek, vypínač, sada 10 vodičov v bezpečnostnom prevedení, potenciometer v púzdre, krabička s púzdrami na meranie, sada 2 žiaroviek 12V/21 W, držiak žiaroviek s bajonetou päticou, krabička s rezistormi, sada adaptérov BNC, transformátor, krabička s elektronickými súčiastkami, mostíkový usmerňovač, kondenzátor na doštičke a reproduktor. Dodáva sa s didaktickým návodom pre vyučujúceho. Nevyhnutné príslušenstvo: stabilizovaný zdroj 6V - 12V/5A, G.B.F. generátor funkcií 4 MHz (nízkofrekvenčný generátor), analógový osciloskop 10 MHz - X4010.
Produkt pridaný do porovnávania!