Kategórie

ESU Súprava - Základné elektrické obvody

10400034A

717,60 € s DPH

Modulová sada obsahuje 8 podstavcov so základnými elektrickými elementmi a niektoré príslušenstvo na realizáciu viac ako 15 zaujímavých pokusov spolu s jasne zostaveným manuálom. V pevnom obale (44x33x10 cm) s penovou náplňou.

Viac detailov

Modulová sada obsahuje 8 podstavcov so základnými elektrickými elementmi a niektoré príslušenstvo na realizáciu viac ako 15 zaujímavých pokusov spolu s jasne zostaveným manuálom. V pevnom obale (44x33x10 cm) s penovou náplňou. Prehľad pokusov: jednoduchý elektrický obvod, elektrický obvod so spínačom, vodiče/nevodiče, elektrické vodiče v kvapalinách, elektrický obvod s premenlivým spínačom, sériové zapojenie, paralelné zapojenie, sériové zapojenie batérií, meranie napätia, meranie prúdu, elektrický odpor, tepelný účinok elektrického prúdu, elektromagnet, elektrický zvonček, prenos - operačný kontakt. Obsahuje materiál pre jednu pracovnú skupinu
Produkt pridaný do porovnávania!