Kategórie

ŽES Elektrostatika

10202171B

82,80 € s DPH

Slúži na pokusy na témy: elektrostatický náboj, elektrostatické interakcie, influencia – polarizácia, Faradayova klietka.

Viac detailov

Slúži na pokusy na témy: elektrostatický náboj, elektrostatické interakcie, influencia – polarizácia, Faradayova klietka. Súprava obsahuje: Elektroskop ŽP; Hliníkový profil s 4 mm kolíkom pre upevnenie v izolovanej podstave – ŽSP zdierka robustný hliníkový ukazovateľ L = 140 mm, na ihle kvôli minimálnemu treniu; Tyč z akrylu 150 x 10 mm s otvorom pre hliníkovú tyč D = 4mm; Plastová tyč, 150 x 10 mm; Plastová tyč 150 x 10 mm s ložiskovým otvorom; Polyetylénová handrička (trecia tkanina); Hliníková tyč 150 x 4 mm, slúži ako vybíjač; Akrylová tyč s otvorom, 70 x 10 mm; Valcová dútnavka; ŽSP zdierka (izolant); Banánik (4 mm) s ihlou; Hliníkové pásiky (jednoduchý elektroskop); Faradayov pohár ŽP; Kadička 150 ml, nízka; Plastová vložka Elektrostatika; Úložný box II, mini, s krytom; Plán rozloženia a 2 samolepky.
Produkt pridaný do porovnávania!