Kategórie

ŽES Magnetizmus

10201670B

151,80 € s DPH

ŽES Magnetizmus: slúži na demonštráciu magnetickej interakcie, magnetickej indukcie a magnetického poľa. Súprava pozostáva z: Tyčový magnet, D = 10 mm, L = 50 mm, AlNiCo, červeno/zeleno lakovaný atď.

Viac detailov

ŽEM Magnetizmus: slúži na demonštráciu magnetickej interakcie, magnetickej indukcie a magnetického poľa. Súprava pozostáva z: Tyčový magnet, D = 10 mm, L = 50 mm, AlNiCo, červeno/zeleno lakovaný; Železné piliny v dóze s plným aj posýpacím vekom; Vreckový kompas; Guľa pre zemský magnetizmus, glóbus D = 56 mm aj s potlačou a na stopke; Veľká sonda magnetického poľa; Banánik (4 mm) s ihlou ako hrotové ložisko pre trecie tyče a magnety; Podložka pre tyčové valcové magnety; Tyč so závitom pre vzájomné zoskrutkovanie; pre pokusy magnetizovania; ŽSP zdierka (izolovaná podstava); Puzdro pre magnet pre spojenie 2 tyčových magnetov, 50 x 10 mm; Platňa pre magnetické polia „kompakt“ pre zobrazenie siločiar okolo permanentných magnetov, rozmery: 155 x 90 x 10 mm; Pólový plech ŽP, 60 x 25 mm; Kancelárske spinky, set 10 kusov, v dóze; Kancelárska spinka s niťou; Skúmavka 16 x 150 mm, PH; Magnetické pole – fólia pre zobrazenie smeru magnetizácie magnetických objektov, rozmery: cca. 100 x 70 mm; Magnetická guma, rozmery: cca. 100 x 25 mm; Krúžok z mäkkého železa ŽP; Železné klince v dóze, ŽP. Uloženie: Plastová vložka Magnetizmus; Úložný box II, malý, s krytom; plán rozloženia a 2 samolepky.
Produkt pridaný do porovnávania!