Kategórie

ŽES Odstredivá sila

10202441B

462,00 € s DPH

Slúži na pokusy: Určenie odstredivej sily ako funkcie hmotnosti; Určenie odstredivej sily ako funkcie polomeru otáčania; Určenie odstredivej sily ako funkcie uhlovej rýchlosti.

Viac detailov

Slúži na pokusy: Určenie odstredivej sily ako funkcie hmotnosti; Určenie odstredivej sily ako funkcie polomeru otáčania; Určenie odstredivej sily ako funkcie uhlovej rýchlosti. Súprava obsahuje: Snímač času s 2 optickými závorami, set: - Snímač, digitálny, robustný s LC displejom. Výška displeja 12,5 mm, interval merania 10ms, zdroj energie je batéria, možnosti: stopky /štart- stop/ brána, 2 ks svetelné závory, rozmer 78 mm, 2 ks spojovacích káblov cca. 135 cm; Odstredivé rameno s motorom; Základňa, L=250 mm, univerzálna statívová základňa v tvare H z hliníku 250 x 200 mm, s gumenými nožičkami, 2 nivelačné skrutky, možnosť upevnenia pomocou svorníka, a tiež upevnenie bežca ako čítaciu závoru; Statívový bežec, H= 40 mm; Tyč valcová, L= 250 mm, D= 10 mm; Bežec s terčíkom; Závažie s výrezom 50 g; Závažie s výrezom 10 g; Silomer transparentný, rozsah: 2 N, delenie: 0,02 N; Ručné stopky, digitálne, odčítanie: 1/100 sek; Plastová vložka Odstredivá sila; Úložný box II, veľký, s krytom; Plán rozloženia a 2 samolepky.
Produkt pridaný do porovnávania!